Hilbet Canlı Destek

Bu yazımızda sizlere, hilbet sitesinde müşteri hizmetleri ile görüşebileceğiniz popüler bir seçenek olan hilbet canlı destek uygulaması hakkında bilgi vereceğiz. Canlı destek nedir ya da ne anlama gelmektedir? Bu uygulama, bir kullanıcı olarak, hesap açmış bir şahıs olarak site yetkilileri yani diğer adı ile müşteri hizmetleri temsilcileri ile birebir görüşmeniz anlamına gelmektedir.

Birebir görüşme nedir? Canlı destek bağlantı penceresi üzerinden, yazmak suretiyle karşılıklı olarak görüşme anlamına gelir. Sesli görüşme özelliği ya da görüntülü görüşme özelliği şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır. Sistemde sadece görüşme penceresinin açılması ve yazarak sohbet ortamında görüşmelerin gerçekleştirilmesi mümkündür.

Hilbet Canlı Yardım İle Görüşme

Herhangi bir günde ve saatte, İhtiyaç hissediyor iseniz, hilbet canlı yardım ile görüşme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Ana sayfaya yeni adres, son adres, resmi adres ile gelin. Ana pencereyi açınca, sağ alt köşeye bakın. Burada 7/24 canlı destek şeklinde bir buton göreceksiniz. Seçim işlemini yapın. Elbette üye olanlara hizmet verme prensibine istinaden, sizlerden yani ilgili görüşme penceresini açanlardan, kullanıcı adı ve elektronik posta adresi talep edilecektir.

Görüşmeye başla butonunu kullanmadan önce, bir departman seçin yazısının altında, ilgili müşteri temsilcisi ile görüşmek için, seçim işleminin yapılması gereklidir. Tüm bu işlemlerin tamamlanmasına müteakip, görüşmeye başla butonuna basılması ile birlikte, karşılıklı görüşme ortamına katılım sağlanacaktır.

Hilbet Canlı Yardım Konuları

Önce ana pencere yani görüşme penceresi üzerinden hareket edelim. Hilbet canlı yardım konuları hakkında bilgi verelim. Departman bölümünde bir seçim yapılması zorunludur. Karşınıza diğer işlemler, yatırım işlemleri, çekim işlemleri şeklinde başlıklar çıkacaktır.

Yatırım, para yatırma, çekim, ödeme alma işlemleri ile ilgili görüşme anlamına gelir. Diğer işlemler ise, sitenin tüm hizmetlerini kapsamaktadır. Bahis ya da oyunları, promosyon ya da üyelik hesapları, soru ya da sorunlar, şikayet ya da yardım talepleri gibi her konuyu gündeme getirebilirsiniz.

Hilbet Canlı Yardım Çalışma Gün Ve Saatleri

Sizler ile buluşturulan hilbet canlı destek her zaman, her an hizmet verecek şekilde meydana getirilmiştir. Zaten görüşme penceresinin üzerinde bu yüzden, 7/24 canlı destek ifadesi kullanılmıştır. Dolayısı ile hilbet canlı yardım görüşme gün ve saatleri gibi bir kısıtlama, bir zaman ayarlaması ya da farklı bir uygulama bulunmamaktadır.

Yıl içerisinde herhangi bir gün, Cumartesi dahil, Pazar dahil, resmi tatil günleri dahil, dini tatil günleri dahil, bölüm ile görüşebilirsiniz. Saat konusunda da gece, gündüz, mesai saati, mesai saati dışı şeklinde hiç bir ayrım bulunmamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*